Projektant/ka

Plzeňský kraj

Popis pozice

Návrhy konkrétních řešení pro zákazníky (z různých odvětví – automotive, energetika, plynárenství, chemie, petrochemie)
Organizace přípravy podkladů pro výrobu
Příprava a návrh výkresové dokumentace v oblasti příslušenství kolem kapalin a plynů
Ujasnění detailů s koncovým zákazníkem
Vedení výrobního procesu
Následná kontrola hotového produktu a předání zákazníkovi

Profil kandidáta

Bakalářské vzdělání technického směru
Zkušenost se solidworks (návrhy, design)
Zkušenost s tvorbou technických nabídek uvítáme
Obchodně technické zkušenosti v oblasti fluidních systémů vítány (ventily, šroubení, hadice, rozvody kapalin a plynů).
AJ – B1/B2 (důležité je porozumět anglickému textu)

Nabízíme

Týden dovolené navíc
Příspěvek na životní pojištění
Stravenky ve výši 100 Kč
Kompletní zaučení od zkušených kolegů
Propracovaný systém e-learningu, který Vás provede všemi komponenty (v AJ)
Rodinnou atmosféru a malý pracovní tým

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3675650  Datum zveřejnění: 23.6.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.