Projektový manažer elektro

Středočeský kraj

Popis pozice

Společnost, se sídly v Kutné Hoře a v Neratovicích, zabývající se návrhem, výrobou, dodávkami, instalacemi a uváděním do provozu elektrických zařízení pro různá průmyslová odvětví, hledá do svého týmu parťáka pro vedení projektů.

Naplň práce:

- vedení projektu od A do Z (přijetí objednávky, zpracování nabídky, dohled nad výrobou, kompletací a montáží)

- plánování zakázka v čase

- koordinace všech oddělení v rámci projektu (obchod, nákup, výroba, montážní parta)

- komunikace s investorem a dodavateli

- práce v kanceláři i v terénu (u zákazníka)

Profil kandidáta

- elektrotechnické vzdělání

- elektrovyhláška par. 6

- zkušenosti s vedením projektů

- angličtina alespoň na úrovni čtení technické dokumentace

- znalost práce na PC

- řp. B

- chuť do práce

... a vše ostatní se u nás naučíte!!!

Nabízíme

- odpovídající finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností

- trvalý pracovní poměr

- zázemí ryze české, prosperující společnosti

- příjemné a přátelské prostředí

- zajímavou a různorodou práci pro významné mezinárodní klienty

Místo výkonu práce: Kutná Hora

Pokud se chcete dozvědět více, zašlete nám svůj životopis a přidejte se k nám!!!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 3681365  Datum zveřejnění: 29.6.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.