Investiční manažer v Olomouci

Olomoucký kraj

Popis pozice

Jako INVESTIČNÍ MANAŽER budete zodpovídat za projektové řízení od návrhu samotného projektu (cena, kvalita, bezpečnost apod.) přes průběh instalace (montáž zařízení, umístění, přívody energií a surovin) až po jeho zdárné dokončení. Budete zodpovídat za výběr dodavatelů, jejich koordinaci a za zajištění celkové realizace daných investičních projektů ve výrobě.

Profil kandidáta

- alespoň SŠ vzdělání v technickém oboru a zkušenosti s řízením investic ve výrobní firmě

- musíte být odolní vůči stresu, asertivní, mít organizační, komunikační a analytické schopnosti a umět si stanovovat priority

- denní komunikace v angličtině Vám nesmí dělat problém

Nabízíme

Nechceme toho zrovna málo, ale na Vaši práci bude spoléhat velká část firmy! A za to Vás umíme odměnit a rádi nabídneme:

- atraktivní a odpovídající mzdu se zajímavými bonusy

- stabilní zaměstnání ve společnosti, která je významným hráčem na trhu

- propracovaný program onboardingu, vzdělávání a následného tréninku

- možnost dlouhodobého uplatnění s příležitostmi k osobnímu i profesnímu růstu

- množství rozmanitých benefitů pro Vás i rodinu (týden dovolené navíc, příspěvek na pojištění, flexibilní pracovní dobu, zvýhodněné produkty partnerských firem a organizací apod.),

Zaujala Vás nabídka? Neslibujeme, že to bude jednoduché, ale určitě to bude stát za to!

Níže najdete kontakty, tak o sobě dejte vědět!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3684085  Datum zveřejnění: 1.6.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.