Elektromechanik. Vhodné i pro absolventy.

Ústecký kraj

Popis pozice

· Navrhování oprav strojů

· Diagnostika a odstraňování závad

· Údržba a seřizování elektrického a elektronického příslušenství

· Vykonávání preventivní údržby výrobních zařízení

· Práce ve vícesměnném provozu

· Uvítáme zkušenost s řídícími systémy Siemens a zkušenosti s frekvenčními měniči

Profil kandidáta

· SOU/SOŠ/SŠ elektrotechnického směru, vhodné i pro absolventy

· Platnou vyhlášku 50/1978 Sb., §6

· Praxi v oboru, nejlépe ve výrobní společnosti

· Samostatnost, zodpovědnost a ochotu učit se novým věcem

· Znalost technické dokumentace, manuální zručnost, pečlivost

· Uživatelská znalost PC

· ŘP sk. B výhodou

Nabízíme

· zázemí stabilní mezinárodní společnosti v oblasti automotive

· motivující finanční ohodnocení

· bonus za 100% ní docházku

· měsíční prémie až 30%

· široká nabídka benefitů - dovolená navíc, podíl na zisku, stravenky, flexibilní pracovní doba, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu, bonus za věrnost, bonus za doporučení zaměstnace 20 000 Kč, náborový bonus 20 000 Kč vyplacený během roku, Vánoční bonus 4000 Kč aj.

· možnost odborného vzdělávání a kariérního růst

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349
ID: 3686805  Datum zveřejnění: 5.7.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.