IT Analytik - Hradec Králové

Královéhradecký kraj

Popis pozice

  • Tvorba analýzy pro rozsáhlé SW systémy z oblasti státní správy

  • Zodpovědnost za dodání SW analýz v požadované kvalitě a termínu

  • Návrhy IT řešení – sběr požadavků, datová, funkční, integrační a procesní analýza

  • Komunikace s vývojovým týmem a podpora testování

  • Tvorba související dokumentace

  • Dopadová analýza změnových požadavků

Profil kandidáta

  • VŠ / SŠ vzdělání technického směru

  • Minimálně jeden rok zkušeností v oblasti analýzy IT projektů

  • Praktická zkušenost s datovým modelováním, základní znalosti funkční a procesní analýzy

  • Dobrá znalost UML, základní orientace v metodikách vývoje IS

  • Znalost některého CASE nástroje (výhodou je Enterprise Architect)

  • Velmi dobré analytické a komunikační schopnosti (komunikace se zákazníkem)

  • Schopnost efektivní týmové spolupráce

  • Znalost metodiky Archimate výhodou

  • Znalosti z oblastí SOA, databází, SQL a programování výhodou

  • Znalost anglického jazyka minimálně na úrovni čtení technické dokumentace

Nabízíme

  • Širokou škálu firemních školení

  • Příležitost pro vlastní odborný rozvoj

  • 5 týdnů dovolené

  • Sick days

  • Výuka cizích jazyků

  • Penzijní připojištění

  • Sportovní aktivity

  • Nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3690827  Datum zveřejnění: 10.6.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.