Chcete si vydělat na přesčasech? (Operátor ve výrobě)

Jihomoravský kraj, Česko

Popis pozice

Sedíte za svým stolem, máte před sebou zadání a pomocí pájecího pera opravujete, co je třeba. To vás všechno naučíme, není to těžké.

Profil kandidáta

Žádné zvláštní požadavky nemáme, bohatě nám postačí, pokud jste již viděli někdy rozložený počítač a nezaleknete se toho, co obsahuje. Součástí pohovoru u nás je i otestování manuální zručnosti, kdy dostanete návod, podle kterého postupujete. Pokud zachováte chladnou hlavu, máte vyhráno, se zbytkem vám rádi pomůžeme!

Nabízíme

Platíme 20 tisíc za měsíc. Po zkušebce to navyšujeme o pět stovek, tedy 20.500. K tomu přihodíme 80 korunové stravenky, 25 dní dovolenky, jeden sick day pro těžká rána a firemní posilovnu. Jednorázový bonus po 3 měsících je 3 tisíc korun. Každé 3 měsíce možnost dalšího bonusu 1.000 Kč, když nebudete na PN. Pro ambiciózní je tu možnost kariérního růstu až na pozici technika! Umíme zabezpečit jazykové kurzy k osobnímu rozvoji.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3694464  Datum zveřejnění: 14.7.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.