Technické řízení zakázek / Technolog s NJ

Plzeňský kraj

Popis pozice

  • technické řízení zakázek, řízení postupu při zpracování technických dotazů

  • technologická příprava zakázek a podpora při zpracování nabídek, technologická podpora výroby a technického oddělení

  • komunikace s dodavateli, zákazníky a komunikace s německými kolegy

  • spolupráce s oddělením plánu a řízení zakázek

  • testování spotřebního materiálu, technické posouzení reklamací

  • technologický vývoj, tvorba cenové rozvahy, zodpovědnost za proces nových technologických projektů, postupů a jejich zavedení do provozu

  • návrhy optimalizací na výrobních zařízení (návrhy přípravků)

  • každodenní přítomnost v provozu, účast na výrobních poradách

  • každodenní komunikace v německém jazyce

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání technického směru

  • praktické zkušenosti z oblasti výroby vítány

  • dobrá znalost NJ, AJ výhodou

  • práce s PC (Microsoft Word, Excel)

  • schopnost a ochota učit se novým věcem

  • řidičský průkaz sk. B aktivní řidič

  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost, iniciativní přístuporganizační schopnosti, ochota a schopnost spolupracovatdobré komunikační a týmové dovednosti

Nabízíme

  • každoroční navyšování mez

  • droční prémie

  • příspěvek na stravování formou stravenek

  • 5 týdnů dovolené

  • věrnostní a jubilejní odměny

  • Benefit Zdravé firmy

  • právní poradenství

  • jazykové a odborné vzdělávání

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3698737  Datum zveřejnění: 20.6.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.