Vedoucí montáže automatizovaných systémů

Hlavní město Praha, Česko

Popis pozice

Úspěšná společnost působící přes 15 let na českém trhu v oblasti dodávek automatizovaných systémů manipulace hledá supervizora instalace! Zašlete mi svůj životopis a využijte příležitosti pracovat ve společnosti, která reprezentuje na českém a slovenském trhu přední světové firmy.

POPIS POZICE:
  • Organizace instalačních prací, příprava místa realizace
  • Plánování a zajištění zdrojů (mechaniků, elektromechaniků, techniky)
  • Dodržování/updaty harmonogramů
  • Instruování instalačního týmu, koordinační práce v místě realizace
  • Provádění kontroly kvality
  • Dohled nad dodržováním BOZP
  • Vedení záznamů o postupu prací, reportování nadřízenému
  • Evidence/vedení záznamů o postupu prací
  • Podpora týmu elektro/PLC inženýrů při uvádění systému do provozu

Profil kandidáta

  • Vzdělání technického směru v kombinaci se zkušenostmi s řízením lidí
  • Komunikační dovednosti, schopnost týmové spolupráce
  • Znalost práce s MS Office
  • Zásady projektového managementu
  • Základní komunikační dovednosti v AJ slovem i písmem
  • Ochota cestovat i mimo Prahu
  • Oprávnění k řízení VZV či platná vyhláška č. 50 výhodou
  • Zkušenosti s řízením prací na stavbách či s dodávkami do oblasti logistiky výhodou

Nabízíme

  • Odpovídající finanční ohodnocení + placené výlohy
  • Služební auto dle podmínek projektu
  • Možnost podílet se na projektech v zahraničí
  • Práce se zajímavou technologií
  • Důkladný proces zaškolení
  • Další benefity dle dohody

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420731412536
ID: 3699018  Datum zveřejnění: 20.6.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 - 55 000 Kč/měsíc