Pracovník zákaznické podpory - pomoc klientům

Praha

Popis pozice

Budete mít na starosti:

  • vyřizování příchozích hovorů od klientů - žádosti o opravy výtahů, potřeba vyproštění osob ze zastaveného výtahu,

  • zadávání oprav a vyproštění do systému - práce s databázovými systémy

  • komunikace se servisními techniky a mistry

  • komunikace se zákazníky

  • spolupráce s ostatními odděleními

Profil kandidáta

Tyto požadavky jsou pro nás důležité:

  • velmi dobré komunikační dovednosti po telefonu

  • klidné zvládání stresových situací

  • uživatelská znalost práce s počítačem

  • spolehlivost, pečlivost

Nabízíme

Je více důvodů proč se k nám přidat:

  • fixní mzda dle zkušeností 26 - 28 000 Kč

  • roční odměny

  • nenecháme vás v tom - zaučíme vás

  • dobrý tým s přátelskou atmosférou

  • možnost učit se od ostatních - pracují u nás opravdoví odborníci

  • možnost kariérního růstu do obchodního/servisního/instalačního oddělení

  • stravenky

  • 4 sick days

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • příspěvek na multisport kartu

  • příspěvek na tábory dětí

  • HPP na dobu neurčitou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3700275  Datum zveřejnění: 21.6.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.