Technický specialista podpory obchodu – Kralupy

Popis pozice

Na této pozici budete zodpovídat za přípravu technických a obchodních nabídek na základě specifikací od zákazníka. Zákazník zašle technickou (výkresovou) dokumentaci k požadovanému produktu a Vaším úkolem bude tuto objednávku zpracovat a připravit nabídku na základě těchto požadavků. To obnáší pravidelnou komunikaci se zákazníkem i s dalšími odděleními firmy (obchod, výroba apod.) tak, aby vše proběhlo dle plánu. Poté zákazníkovi zašlete technickou dokumentaci k výrobku a vše vložíte do archivu.

Profil kandidáta

Ideální kandidát na tuto pozici musí mít technické vzdělání, znalost čtení výkresové dokumentace, alespoň 2-3 roky zkušeností na podobné pozici (technický obchod, obchodní referent, inside sales support apod.) a výborné znalosti MS Office, především Excelu. Měl by být schopen rychle, efektivně a bezchybně řešit potřebné úkoly a neměla by mu dělat problém denní komunikace v angličtině. Velkou výhodou bude znalost problematiky čerpadel či ventilů.

Nabízíme

Jedná se o práci v kanceláři, za kterou dostanete nadstandartní mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, 5 sick days, stravenky, roční bonus a další benefity.


Zaujala Vás nabídka? Těším se na Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.

ID: 3701350  Datum zveřejnění: 24.6.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.