Hledáme vedoucího správy budov a údržby – Litovel!

Olomoucký kraj

Popis pozice

Hlavní náplní Vaší práce bude řídit činnost menšího týmu podřízených (údržba, úklid) v rámci výrobního areálu klienta – výrobní haly, pozemky, komunikace. Svým kolegům budete plánovat směny a určovat priority v rámci úklidu a údržby, budete zodpovídat za kontrolní činnost a za dohled nad plněním termínu při revizích a preventivní údržbě. To vše při maximálním důrazu na BOZP a hygienu. Budete také vybírat dodavatele pro určité služby a zajistíte i jejich proškolení v rámci BOZP.

Profil kandidáta

Ten správný kandidát by měl mít SŠ vzdělání (ideálně v oboru strojírenství či techniky), předchozí zkušenosti na podobné pozici a zkušenosti s vedením týmu kolegů. Pozice je vhodná například i pro mistra výroby se zkušenostmi s údržbou!

Poté požadujeme znalost angličtiny alespoň na úrovni A2 (čtení, psaní), uživatelskou znalost Excelu a praxi v plánování směn pro kolegy. A nesmí Vám vadit administrativa spojená s touto pozicí!

Nabízíme

Za vaši práci Vám nabídneme odpovídající mzdové ohodnocení a skvělé benefity – dovolená navíc, sick days, stravenky, příspěvek na pojištění, zvýhodněné volání a další! Samozřejmostí je pak stabilní zaměstnání v prosperující firmě a možnost profesního růstu.

Zaujala Vás nabídka a hledáte novou výzvu? Neváhejte se OZVAT!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3702612  Datum zveřejnění: 25.6.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.