Project / program manager (nástup možný ihned)

Praha

Popis pozice

Náš významný klient - mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti IT služeb, hledá do svého týmu motivované kandidáty na pozici

PROGRAM / PROJECT MANAGER

• Řízení a zavádění klíčových externích výrobních programů a nových byznysů ke splnění požadavků zákazníka
• Definice struktury nových programů včetně určení jednotlivých projektů za účelem úspěšné implementace programu a dosažení dlouhodobých cílů programu
• Definování cílů svěřených programů, klíčových ukazatelů výkonu a nástrojů pro měření úspěšnosti programů
• Stanovení plánu implementace programů včetně plánování a zajištění zdrojů pro jejich realizaci
• Koordinace všech týmů zapojených do implementace zákaznických programů
• Odpovědnost za realizaci a výsledky svěřených zákaznických programů
• Pravomoc rozhodovat ohledně řízení a zavádění programů v rámci svěřených kompetencí
• Koordinace naceňovacího procesu v případě potřeby pro zavedení příslušného programu
• Komunikace s externími zákazníky a nejvyšším vedení ohledně řízení a zavádění externích programů
• Reporting týkající se zákaznických programů vedení, případná eskalace rizik a problémů
• Odpovědnost za dodržování interních předpisů zaměstnavatele a zásad BOZP, PO a SER

Profil kandidáta

• VŠ vzdělání
• Min. 3 roky praxe v oblasti projektového řízení
• Znalost ČJ/SJ na úrovni rodilého mluvčího, pokročilá znalost AJ
• Orientace v oblasti HW/SW
• Zkušenost s finančními kalkulacemi, cenovými nabídkami
• Profesionální přístup a zodpovědnost

Nabízíme

• Atraktivní platové ohodnocení
• Pestrá škála firemních benefitů
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Nástup ihned nebo dle dohody
• Lokalita - Kutná Hora

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iva Wojnarová
+420731637828
ID: 3707089  Datum zveřejnění: 1.7.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.