Procesní inženýr

Královéhradecký kraj

Popis pozice

- na starosti budete mít výrobní procesy v závodě, zajistíte praktickou podporu k zavedení nových procesů

  • neustálá optimalizace a zlepšování těchto procesů
  • spolupracovat budete s produktovým inženýrem při vývoji nových produktů
  • budete se podílet na zavádění nových projektů do výroby
  • čeká na Vás reporting výroby montážních linek
  • rozpoznání nebezpečí v procesu výroby se zaměřením na eliminaci ztrát

Profil kandidáta

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru

  • komunikativní angličtina slovem i písmem
  • zkušenosti z obdobné pozice
  • schopnost analyticky řešit problémy, samostatnost a proaktivní přístup

Nabízíme

- lukrativní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti

  • 5 týdnů dovolené
  • širokou škálu firemních benefitů – 13. a 14. plat, možný příspěvek na dopravu, závodní stravování
  • zázemí moderní společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Břetenářová
ID: 3708807  Datum zveřejnění: 3.7.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.