Mistr výroby v Olomouci

Olomoucký kraj

Popis pozice

Přijmeme do týmu člověka, kterého bude bavit organizovat práci na své dílně. Budete vést, hodnotit, podporovat a rozvíjet své podřízené, spolupracovat při vývoji a výrobě, objednávat materiál, zaučovat nové zaměstnance, apod. Také se budete podílet na vytváření podmínek pro kvalitu výroby, hospodárnost, krátkodobém plánování výroby a denní rozpisy pracovníků.

Profil kandidáta

Praxe na pozici mistr

Zkušenost s procesním řízením

Schopnost vést tým a zorganizovat si práci

Angličtina na komunikativní úrovni

Znalost práce na PC, výhodou je znalost SAP

Nabízíme

Nadstandartní mzdové ohodnocení

Roční bonus

Náborový příspěvek až 20 000

25 dní dovolené

Sleva na firemní produkty

Stravování za dotovanou cenu, nápoje na pracovišti zdarma

Podpora vzdělávacích aktivit, příspěvek na sportovní aktivity

Pokud splňujete výše uvedené požadavky, určitě pošlete životopis, budeme se těšit na nového kolegu!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3720188  Datum zveřejnění: 19.7.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.