Obsluha CNC frézovacího centra v Olomouci

Olomoucký kraj

Popis pozice

Vaše pracovní náplň bude a seřizování CNC frézovacího centra (Heidenhain 530). Jedná se o práci v jednosměnném provozu.

Profil kandidáta

SPŠS nebo SOU se zaměřením obsluha, seřizovač CNC strojů, obráběč/frézař

Znalosti:

čtení výkresů

základů programování Heidenhain

technologie obrábění na frézkách

měřících metod(mikrometr, kalibry, odpichy)

nástrojů, obráběcích destiček

seřízení CNC centra

obrábění (řezné rychlosti, stanovení otáček, rychlost posuvů na základě obráběných tvarů a druhu materiálu)

Nabízíme

Za vaši práci Vám nabídneme odpovídající mzdové ohodnocení a skvělé benefity – dovolená navíc, dotované stravování s výběrem z několika jídel, příspěvek na pojištění, zvýhodněné volání a další! Samozřejmostí je pak stabilní zaměstnání v prosperující firmě a možnost profesního růstu, rodinnou atmosférou a skvělým kolektivem.

Pokud splňujete výše uvedené požadavky a uvítali byste novou příležitost, neváhejte nás kontaktovat, budeme se těšit na Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3720688  Datum zveřejnění: 19.7.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.