Deputy HR manager

Plzeňský kraj

Popis pozice

  • Zavádění a udržování veškerých HR procesů

  • Nábor zaměstnaců a talent management

  • Plánovaní lidských zdrojů

  • HR strategie v rámci společnosti

  • Řízení a získávání talentů v rámci organizace

  • Poskytování HR podpory a couchinku managerům zejména v oblasti leadershipu, HR procesů a pracovního práva

  • Řízení změn, Employer Branding

  • Reporting

  • Zástup HR managera

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vdzělání

  • Plynulá angličtina - denní využití

  • Znalost MS Office - zejména Excel

  • Zkušenosti z HR prostředím min 4 roky. (HR business partner, senior HR generalist)

  • Organizační a vyjednávací schopnosti a důraz na týmovou práci

  • Zvládání stresových situací

Nabízíme

  • Motivující multikulturní prostředí a stabilní zázemí prosperující společnosti

  • Každodenní používání anglického jazyka

  • Transparentní kariéru s možností učit se novým věcem

  • 13. plat (motivačně výkonnostní bonus)

  • 1 týden dovolené navíc

  • Závodní stravování

  • Příspěvek na dopravu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3720987  Datum zveřejnění: 20.7.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.