Jeřábník - konečně s pořádnou mzdou! Hledáme muže i ženy!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Popis pozice:
– obsluha 300t jeřábu
– kontrola a běžná údržba jeřábu a jeřábových drah
– zastupování kolegů na menších jeřábech (v případě potřeby)

Profil kandidáta

Naše požadavky:
– platný jeřábnický průkaz sk. A
– dobrý zdravotní stav (způsobilost pro práci ve výškách)
– ochota pracovat na 8hodinové směny v nepřetržitém provoze (režim 2 ranní - 2 noční - 2 odpolední - 2 dny volno)
– chuť pracovat a učit se novým věcem

Nabízíme

Nabízíme:
– základní sazbu 171 Kč/hod. + příplatky nad rámec zákona
– pro šikovné možnost přejít do kmene
– 25 dnů dovolené
– dotované stravování
– bezplatné vzdělávání (možnost získat profesní průkazy)
– zvýhodněné volání O2 a sleva na nájemném u spol. Residomo
– nadstandardní zdravotní péči a vitamínové balíčky
– zaměstnanecké akce v průběhu celého roku
– nástup IHNED a mnoho dalšího

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zdeňka Foltýnová
+420734787872
ID: 3721282  Datum zveřejnění: 21.7.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.