Procesní kontrolor/-ka do vstřikovny

Ústecký kraj

Popis pozice

- Dodržování a optimalizace zadaných standardů kvality

- Lokalizování odchylek a informování o nich

- Provádění interních auditů

- Úzká spolupráce s oddělením kvality při zpracování interních/externích reklamací

- Provádění školení pracovníků v oblasti procesů zajišťování kvality

- Podpora vedení oddělení vstřikovny

- Vedení týmu kontrolorů vstřikovny a jejich zaškolení

- Kontrola výrobků (vizuální nebo s pomocí měřidel) – namátkové kontroly, uvolňování posledních dílů

Profil kandidáta

- Min. výuční list,  technický obor výhodou

- Podmínkou praxe z výrobní firmy v oblasti kontroly kvality

- Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti

- Důslednost, aktivní přístup k práci

- Zkušenost s vedením lidí výhodou

- Německý či Anglický jazyk výhodou

- Orientace ve  výkresové dokumentaci

Nabízíme

o Zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a v dobře dostupné lokalitě města Most

o Atraktivní mzda odpovídající Vašim zkušenostem

o A dspoustu dalších benefitů, jako např:

- Roční bonus při splnění stanovených cílů

- Odměna za dobré výsledky při auditu

- Měsíční odměna až do výše 2000,- Kč

- Stravenky v nominální výši 100 Kč

- Náborový a stabilizačnímpříspěvek

- Dovolenou ve výši 25 dní a dalších až 5 dní bonusové dovolené navíc

- Volnočasové poukázky

- Firemní akce

- Odborné a soft skills vzdělávání

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349
ID: 3728175  Datum zveřejnění: 30.7.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.