Inženýr kvality

Popis pozice

Jste zkušeným kvalitářem a porozhlížíte se po něčem novém?

Nebo pracujete například na kontrole kvality a zajímá Vás možný kariérní posun?

V obou případech pro Vás mám možné pracovní uplatnění!!!

Náplň práce:

- identifikace problému v kvalitě výrobku

- tvorba zlepšovacích návrhů a preventivních opatření

- vedení příslušné dokumentace (8D reporty)

- řešení zákaznických reklamací

- spolupráce s kolegy na oddělení (technici, kontroloři kvality atd.)

Profil kandidáta

- SŠ technického zaměření

- zkušenosti v oblasti kvality a jejich nástrojů

- praxe na obdobné pozici

- komunikativní znalost AJ

- pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme

- odpovídající finanční ohodnocení, každoroční navýšení mzdy

- trvalý pracovní poměr (smlouva na dobu neurčitou)

- flexibilní pracovní dobu

- 5 týdnů dovolené

- výhodný mobilní tarif pro celou rodinu

- příspěvek na penzijní připojištění

- podpora FIT života – příspěvek na vstup do Fitness

- slevy u obchodníků

- prémii za doporučení nového zaměstnance

Místo výkonu práce: Pardubice – Černá za Bory

Nástup dle dohody

Pokud Vás inzerát zaujal, budu ráda, když mi zašlete svůj životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
17. listopadu 389
530 02 Pardubice
Česká republika
ID: 3738861   Datum zveřejnění: 14.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.