Provozní elektrikář, Praha 5 Stodůlky

Praha

Popis pozice

provádění prací preventivní údržby v oblasti elektro v teplárenském provozu
montážní a opravárenské práce elektro

Profil kandidáta

vyučen/SŠ vzdělání v oboru
zdravotní způsobilost pro práci na elektrickém zařízení
platné osvědčení dle vyhl. 50/1978 Sb. § 6 zařízení nn, vn v objektech třídy A
zkušenosti s provozováním plynových kotelen, výměníkových stanic tepla, řídících systémů, měřící a regulační techniky
samostatnost, organizační schopnosti, dobré technické znalosti
základní znalost práce na PC
ŘP sk. B

Nabízíme

HPP v kmenovém stavu společnosti v lokalitě Praha 5 Stodůlky
Zajímavé mzdové ohodnocení
25 dní dovolené za rok, 1 den placeného volna na vyřízení osobních záležitostí
stravenky
příplatky nad rámec zákoníku práce
pružná pracovní doba
možnost vyplacení mimořádné odměny
úrazové pojištění
možnost zvyšování kvalifikace
pravidelná valorizace mezd
možnost parkování v blízkosti budovy společnosti
příspěvek na dětskou rekreaci
příspěvek na narození dítěte
zvýhodněný mobilní tarif

V případě Vašeho zájmu pošlete prosím Váš strukturovaný životopis na [email protected] Děkuji.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 3738867  Datum zveřejnění: 14.8.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.