Procesní inženýr

Kraj Vysočina

Popis pozice

Pro nadnárodního dodavatele lékařských technologií hledáme Procesního inženýra-inženýrku!

Využijte příležitost pracovat v moderní společnosti se zdravou firemní kulturou a hlavně – mimo obor automotive!

Náplň práce:

- rozvoj procesů a technologií

- zavádění nových procesů či produktů

- spolupráce při vývoji nových strojů a linek

- zajištění přípravy technické dokumentace a změnového řízení

- Lean aktivity

Profil kandidáta

- VŠ – technický směr

- praxe na obdobné pozici

- zkušenosti s automatizací či robotizací výhodou

- komunikativní znalost AJ

- schopnost práce v týmu

Nabízíme

- atraktivní pozici s odpovídajícím finančním ohodnocením

- týden dovolené navíc

- příspěvek na penzijní připojištění a závodní stravování

- systém zaměstnaneckých výhod

- akce pro zaměstnance atd...

Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou

Nástup dle dohody

Pokud Vás inzerát zaujal, budu ráda, když mi zašlete svůj životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 3741776  Datum zveřejnění: 17.8.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.