Administrativa - schvalování úvěrů v bance

Praha

Popis pozice

Co bude Vaše práce?

  • · Budete zodpovídat za posouzení žádosti o spotřebitelský úvěr z distribučních sítí podle stanovených pravidel

  • · Komunikace s prodejci a klienty o konkrétních žádostech a poskytování podpory

  • · Zodpovídat za správné financování dle daných pravidel pro jednotlivé produkty

  • · Poskytovat informace a rady obchodním partnerům, výjimečně poskytovat informace klientům a žadatelům o úvěr

Profil kandidáta

Měli by jste mít:

  • · SŠ vzdělání s maturitou

  • · Alespoň 1-2 roky praxe v bance nebo zákaznickém servisu

  • · Uživatelská znalost práce s PC

  • · Komunikační dovednosti

  • · Ochota pracovat v režimu krátký-dlouhý týden (12h. směny vč.víkendů) – za příplatek

  • · Samostatnost, pečlivost a chuť do práce

Nabízíme

Jak Vás odměníme?

  • · Kariérní rozvoj v rámci banky– získání nové specializace

  • · Zajímavou fixní mzdu dle zkušeností

  • · Příplatky za směnný provoz

  • · Výkonnostní čtvrtletní bonusy

  • · Stravenky v hodnotě 100 Kč

  • · Caffeteria (4 – 24 000 ročně dle odpracovaných let)

  • · 8 dní dovolené NAVÍC, (po 2 letech až 10 dní navíc)

  • · Flexipassy

  • · Multisportka

  • · Jazykové a jiné kurzy

  • · Slevy na produkty (výhodné úvěry...)

  • · Příspěvek na penzijko/ životko

  • · Společné aktivity – sport, teambuliding, firemní párty

  • · Káva, čaj, ovoce na pracovišti

  • · Krásné nové kanceláře na Andělu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3741779  Datum zveřejnění: 17.8.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.