Elektromechanik do zaběhlého provozu s náborovým příspěvkem 40.000,-Kč!

Praha

Popis pozice

A co že pro nás vlastně budeš dělat? Náplní tvé práce spravování montážních linek. Jako elektromechanik budeš zařazen na jeden ze segmentů výroby, takže nemusíš mít strach, že budeš každý den dělat něco jiného. Máš i možnost vybrat si, zda preferuješ spíše 12tihodinové směny nebo třísměnný provoz.

Profil kandidáta

Co by měl náš ideální kandidát mít?

  • minimálně SOU s výučním listem (v oboru není podmínkou)

  • vyhláška 50 § 6 - může být i nižší nebo neplatný, není pro nás problém ti poskytnout rekvalifikaci

  • praxe výhodou

  • odolnost vůči stresu

  • schopnost řešit krizové situace rychle a s chladnou hlavou

  • zodpovědnost za svou práci

  • loajalituochotu

  • učit se nové věci

Nabízíme

Odveď dobrou práci a získáš mzdu 29000,- - 39000,- Kč dle tvých zkušeností a dovedností, 25 dní dovolené, náborový příspěvek 40.000,- po zkušební době, 13. a 14 plat, dotované závodní stravování, pokud se za námi potřebuješ přestěhovat, příspějeme ti na relokaci 50.000,- Kč, možnost přesčasů za nadstandartních podmínek a mnohé další benefity!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3742877  Datum zveřejnění: 19.8.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.