Hledáme produktového manažera v Olomouci!

Olomoucký kraj

Popis pozice

Na této pozici budete zodpovídat za svěřené portfolio produktů společnosti a budete zodpovídat za celkovou orientaci na trhu, identifikaci aktuálních trendů a jejich monitorování. Na základě vašeho sledování budete tvořit strategické plány včetně návrhů nových produktů. Budete také podporovat globální marketingovou strategii, podílet se na tvorbě produktových materiálů a aktivně sledovat konkurenci a její produkty a nabídky na trhu.

Profil kandidáta

Ten správný kandidát či kandidátka musí mít zkušenosti či vzdělání v textilním průmyslu, předchozí zkušenosti na podobné pozici (např. produktový či projektový manažer) a výborné manažerské a řídící schopnosti. Neobejdete se bez výborných komunikačních dovedností, plynulé angličtiny a schopnosti pracovat samostatně a důsledně!

Nabízíme

Rádi nabídneme velmi zajímavou mzdu s atraktivními bonusy a benefity i možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu. Určitě oceníte také služební auto s možností užití pro soukromé účely a další benefity.

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Neváhejte se OZVAT!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3743235  Datum zveřejnění: 20.8.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.