Technolog ve výrobě plastů - Hranice!

Olomoucký kraj

Popis pozice

Na této pozici budete zodpovídat za:

- prvotní zhodnocení vyrobytelnosti dílů a přípravu technologické části nabídek

- návrh technologie výroby dílů (materiály, stroje, nástroje, přípravky apod.)

- vypracování dokumentace pro sériovou výrobu a zavedení výrobku do výroby

- optimalizaci výrobních procesů

- úzkou spolupráci s oddělením výroby, kvality apod.

Profil kandidáta

Kdo jste a co umíte:

- máte alespoň středoškolské strojírenské vzdělání

- máte zkušenosti v oblasti vstřikování plastů (šanci rádi dáme například i šikovným seřizovačům)

- technická dokumentace Vám nedělá nejmenší problém

- máte zkušenosti se sériovou výrobou

- velkou výhodou budou předchozí zkušenosti z automotive

Nabízíme

To nejlepší nakonec:

- nadstandartní mzdové ohodnocení

- týden dovolené navíc

- stravenky

- bonusy a prémie

- a další benefity

Zaujala Vás nabídka? Těším se na Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3745006  Datum zveřejnění: 22.8.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.