Hledáme seřizovače strojů

Kraj Vysočina

Popis pozice

Tvou náplní práce bude běžná údržba a seřizování strojů, spolupráce s technology se kterými budeš proaktivně řešit problémy a aktivně řešit nastálé problémové situace. Dále pak i tvorba norem, kontrola technického stavu strojů, spolupráce s kvalitou při zmetkovitosti a nastavování strojů. Důležitá je odolnost vůči stresu, samostatnost, spolehlivost a flexibilita.

Profil kandidáta

Podmínkou je vystudovaná SOŠ technického zaměření s výučním listem, výhodou je pak zkušenost s technologiemi vstřikolisů a nebo lakováním. Ochota pracovat na směny- 8hod nebo 12 hod.

Nabízíme

Nabízíme adekvátní platové ohodnocení (dle praxe) od 26 000 - 42 000, náborový příspěvek 10 000,- do Cafeterie po zkušební době, 13.mzda, dotované závodní strávné, 5 týdnů dovolené, příplatek na dojíždění 1000 - 1500,- dle vzdálenosti, bonus za zdraví 1500,-, penzijní připojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3745844  Datum zveřejnění: 23.8.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.