Účetní junior s angličtinou - od 27 000 Kč

Jihočeský kraj, Česko

Popis pozice

Využijete zde svou pečlivost při zpracovávání a následném účtování faktur dle stanovených postupů, účetních zásad a právních předpisů, které jsou vyžadovány danou evropskou zemí.

Profil kandidáta

- SŠ / VŠ vzdělání v oboru finance / účetnictví

- Znalost angličtiny na úrovni B2, komunikativní znalost dalšího světového jazyka velkou výhodou

- Praxe v účetnictví / fakturaci velmi vítána

- Příjemné, komunikativní vystupování

- Týmový hráč

Nabízíme

- Příležitost být u zrodu nového Share Centra mezinárodního formátu

- Moderní prostředí a příjemný kolektiv

- Nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností + 13. plat

- Zaškolení v zahraničí

- Příspěvek na stravné

- Příspěvek na dopravu

- 5 týdnů dovolené

- Flexibilní pracovní dobu

- Jazykové kurzy

– Parkování v místě zajištěno

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3752117  Datum zveřejnění: 2.9.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.