Operátor v nově vznikajícím provozu!

Středočeský kraj, Česko

Popis pozice

Pro společnost, která je zaměřená na výrobu barev pro automobilový průmysl, hledám šikovné operátory pro práci v nově vznikajícím provozu! Práce na 1 směnu, po rozjetí výroby směny 3 (cca prosinec 2019). Pracovní smlouva přímo u zaměstnavatele včetně všech zaměstnaneckých benefitů!!!

Platové ohodnocení: 25.000 Kč hrubého fix již při nástupu + 5.000 Kč pohyblivá částka dle odvedené práce!!!

Náplň práce:

- obsluha linky na výrobu barev

- příprava barev na lakování

- občas si v práci zaposilujete s většími břemeny

Profil kandidáta

- zkušenost z výroby (chemický obor výhodou)

- ochota pracovat do budoucna ve 3směnném provozu

- spolehlivost a pečlivost

- chuť k práci a zdravý selský rozum

... vše ostatní se u nás naučíte

Nabízíme

- stabilní zaměstnání – smlouva na dobu neurčitou

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na penzijní připojištění 1.000 Kč

- stravenky 100 Kč

- práce v úplně novém, moderním provozu

Místo výkonu práce: Kolín - Ovčáry

Nástup možný ihned!

Zaujala Vás tato nabídka? Pak klikněte na tlačítko "odpovědět" a zašlete mi svůj životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 3753181  Datum zveřejnění: 3.9.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.