Výkonný obchodní ředitel - CZ/DE!

Olomoucký kraj

Popis pozice

Za co budete zodpovídat:

- povedete tým 12 obchodníků a budete organizovat jejich práci, prodejní cíle, KPI´s, bonusový systém apod.

- budete udržovat vztahy s Key Account klienty v ČR a v Německu

- budete se podílet i na rozvoji obchodu a vyhledávání strategických partnerů primárně na německém trhu

- budete částečně koordinovat výrobu a kontrolovat průběh zakázek pro klíčové klienty

- reportovat budete přímo majiteli společnosti

Profil kandidáta

Kdo jste a co umíte:

- máte zkušenosti s technickým obchodem ve stavebnictví či strojírenství (5 let+)

- umíte efektivně řídit a motivovat tým 12 obchodních zástupců

- argumentace, vyjednávání a organizace práce je pro Vás denní chléb

- výborná němčina pro denní komunikaci pro Vás není problém

- výhodou bude, pokud máte zkušenosti s jednáním s německými zákazníky

- máte ŘP Sk. B a nevadí Vám občasné cestování

Nabízíme

To nejlepší nakonec!

- mzda 80.000 Kč + bonusy

- diety a cestovní náhrady

- stravenky

- služební mobil a počítač

- služební auto pro osobní účely

- smlouvu na dobu neurčitou

- v případě zájmu pronájem krásného bytu 3+1 ve zrekonstruované vile za náklady spojené s energiemi

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Těším se na Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3763058  Datum zveřejnění: 14.9.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.