Účetní - 40-50 000 czk

Praha

Popis pozice

• včasné účtování přijatých faktur a dohled nad evidencí faktur podle českého účetnictví

• příprava přehledů pro provedení úhrad dodavatelům

• odsouhlasování závazků s dodavateli

• první kontrola DPH na přijatých fakturách

• účtování pořízení dlouhodobého majetku

• výpočet a zaúčtování účetních a daňových odpisů

• spolupráce na závěrkových operacích

• spolupráce na auditech

• spolupráce na přípravě přiznání k dani z příjmů

• ad hoc analýzy

Profil kandidáta

• vzdělání ekonomického směru

• znalost anglického jazyka pro písemnou komunikaci

• znalost práce s MS Excelem

• alespoň roční praxe na pozici účetní

• zkušenost s účtováním nákupu a prodeje zboží vítána

• znalost SAP (vítáno, ale není podmínkou – zaškolíme)

Nabízíme

• práci na hlavní pracovní poměr

• mobilní telefon

• 5 týdnů dovolené

• 4 sick days

• systém Cafeterie

• Multisport kartičku

• Stravenky

• přátelský tým, neformální pracovní prostředí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iva Zavadilová
ID: 3767605  Datum zveřejnění: 19.9.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.