Specialista podpory aplikací se znalostí SQL a Linux

Praha

Popis pozice

Vaší náplní práce bude:

- instalace a podpora aplikace v multikulturním prostředí,

  • oprava chyb a implementace,
  • odpovědnost za plnění úkolů - včas, v požadované kvalitě,
  • řešení složitých problémů / požadavků se zákazníky
  • komunikace a spolupráce se zákazníky, programátory, analytiky a testery.

Profil kandidáta

- 2 roky zkušenosti s podporou nebo správou aplikací,

  • praktické zkušenosti s SQL a Linuxem,
  • analytické a komunikační dovednosti, protože budete v každodenním kontaktu jak s obchodem, tak s vývojáři,
  • angličtina min. B2, čeština, případně slovenština,
  • ochota mít pravidelné pohotovostní služby

Nabízíme

- Flexibilní pracovní doba

  • Notebook a mobilní telefon
  • Příspěvek na stravu
  • Kariérní růst v rámci firmy
  • Možnost technických školení
  • Věrnostní bonus
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost služebních cest (Čína, Rusko, Vietnam, Filipíny, Indonésie, Indie atd.)
  • Roční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 sick-days za rok

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3767827  Datum zveřejnění: 20.9.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.