Šance pro absolventy technických škol - graduate program

Dubí, Česko

Popis pozice

Skvělá příležitost, jak načerpat zkušenosti a jak pozvolna přejít od školní teorie do praxe. Graduate program vám dává rok a půl na to se adaptovat a naučit se dělat práci pořádně. Pokud jste absolvent technického oboru (strojírenství, elektrotechniky, průmyslového inženýrství nebo podobné vědy) pak zde máme jedinečnou příležitost právě pro Vás. Čeká Vás graduate program, kde spolu s dalšími vybranými absolventy budete 6 měsíců cestovat po Evropě, podíváte se do výrobních závodů. Dalších 12 měsíců již budete působit přímo ve výrobě v České Republice v Dubí, v Bystřici nebo Novém Sedle, kde se zapojíte do dalších programů, tréninků a dalších aktivit.

Profil kandidáta

Jste absolvent vysoké školy 2018 nebo 2019 technického oboru (strojírenství, elektrotechnika, průmyslové inženýrství, apod)

Hovoříte dobře anglicky a plynule česky

Můžete nastoupit v listopadu 2019 do jednoho výrobních závodů v ČR a odjet v lednu-únoru 2020 na 6ti měsíční cestu po Evropě

Nabízíme

Zaučení se do oboru sklářství v různých výrobních závodech, podílení se na inovacích a mezinárodních projektech.

Budete u náběhu nových výrobních postupů, budete v mezinárodním týmu, který spolu bude i po skončení programu v úzké spolupráci.

Získáte pracovní návyky a důkladně poznáte výrobní společnost zabývající se sklářstvím.

Plně hrazené ubytování, strava.

Velmi dobré platové ohodnocení a celá řada benefitů (Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení).

Zaměstnanecký poměr na dobu neurčitou.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete životopis v AJ na [email protected] obratem zavolám.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3768335  Datum zveřejnění: 20.9.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.