Provozní manažer pro klíčové klienty

Praha

Popis pozice

Co budete mít na starosti?

  • · Řízení odborných a technologických postupů prací všech integrovaných facility služeb (TZB, Úklidové služby, Catering a další)

  • · Plánování, organizace a řízení práce jednotlivých podřízených zaměstnanců

  • · Budete zodpovědný za dodržování BOZP a PO

  • · Aktivní spolupráce na kalkulacích a rozjezdech nových zakázek

  • · Provádění kontrol kvality poskytovaných služeb

  • · Spolupráce na interním auditu zakázek a dohled nad realizací případných nápravných opatření

  • · Kontrola a řízení zakázek a řízení dokumentace

  • · Spolupráce na přípravě rozpočtu a zodpovědnost za jeho plnění

  • · Kontrola měsíčních ekonomických výsledků, zodpovědnost za plán a realizaci nápravných opatření v případě nenaplnění rozpočtu

  • Schvalování objednávek a kontrola dodržování technologické kázně

  • · Řízení individuální a síťové zakázky v rámci regionu či přidělené oblasti zodpovědnosti,

  • · Řešení žádostí, případně stížností, zákazníka nebo zaměstnance

  • · Zodpovědnost za hodnocení spokojenosti zákazníka a nastavení akčních plánů pro další zlepšování

Profil kandidáta

  • · VŠ (technický směr výhodou)

  • · Praxi a orientaci v problematice Facility Services

  • · Zkušenost s řízením zakázek v průmyslu

  • · Orientace na výsledek a analytické myšlení

  • · Znalost ekonomiky, finančních toků a finančních výkazů

  • · Praktickou zkušenost s vedením lidí, komunikativnost a asertivitu

  • · Rozhodnost, schopnost přijmout odpovědnost, samostatnost a profesionalitu

  • · Komunikativní AJ – denní využití

  • · Dobrou znalost práce s MS office

  • · ŘP sk. B, aktivní řidič

Nabízíme

  • · Stabilní pracovní místo v silné nadnárodní společnosti

  • · Zajímavá fixní mzda

  • · Práci na HPP s pružnou pracovní dobou

  • · Mobilní telefon, notebook a automobil k soukromým účelům

  • · MultiSport Karta

  • · Příspěvek na penzijní připojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3768673  Datum zveřejnění: 21.9.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.