Specialista SCADA systémů

Praha

Popis pozice

Na této pozici budete:

- Definovat strategii a zajišťovat koncepční a technický rozvoj SCADA systémů

- Vést a realizovat projekty týkající se změn nebo oprav SCADA systémů, komunikovat s dodavateli

- Nastavovat technické požadavky na pořizované systémy a zařízení

- Navrhovat optimální technické podmínky provozního zařízení

- Provádět technickou podporu interních uživatelů a odborný dohled při realizaci investičních akcí

- Řídit a kontrolovat údržbu a správu SCADA systémů, dohlížet na dodržování vnitřních předpisů

- Analyzovat a řešit poruchy a systematicky pracovat na jejich odstranění

Profil kandidáta

- Vzdělání technického směru

- Zkušenosti s údržbou a správou řídících systémů a zařízení, zkušenost s vedením projektů

- Pasivní znalost AJ (e-mailová komunikace, dokumentace)

- Řidičský průkaz skupiny B (nutnost občasných pracovních cest)

- Analytické a logické myšlení, komunikační dovednosti, pečlivost, profesionální přístup

Nabízíme

- Motivující finanční ohodnocení

- Samostatnou pozici a rychlé zavedení Vašich nápadů do praxe

- Zázemí stabilní české společnosti

- Týden dovolené navíc + sick days

- Stravenky v hodnotě 120 Kč

- Příspěvek na penzijní připojištění

- Firemní akce (Výstup na Sněžku, návštěva Mikulova, kurz vaření…)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420731412536
ID: 3771847  Datum zveřejnění: 25.9.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.