Prodejce produktů v oblasti zdraví a krásy

Jihočeský kraj

Popis pozice

Naše pozice pojednává o přímou nabídku certifikovaných přírodních produktů – výrobky jsou z Aloe Vera, jelikož jsme největší výrobce produktů z této rostliny. Zároveň jsme na trhu 30 let, což zaručuje zkušenost a možnosti velkého množství referencí, kde nemusíte nic vymýšlet a pouze se učit od zkušenějších kolegů a tím si vyšlapat vlastní cestu a kariéru, záleží jen na Vás.

Profil kandidáta

  • Ochotu se učit a malými krůčky se stát specialistou v oboru

  • Samostatnost a organizaci času, schůzek

  • Zdravou soutěživost v rámci posouvání se dopředu

  • Výhodou je zájem o zdravý životní styl - přírodní doplňky stravy, kosmetiky, atd.

  • Výhodou jsou i prezentační dovednosti, ale i ty naučíme.

Nabízíme

Vlastní organizace práce a času

  • Forma spolupráce: IČO / živnost

  • Odbornost v oblasti zdraví a krásy - zaškolení produktů a procesů

  • Neomezená možnost výdělku od prvního měsíce

  • Propracovaný systém odměňování dle bodů a prodeje

  • Jasný kariérní plán

  • Možnost výhodného leasingu automobilu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Martin Šimon
ID: 3777157  Datum zveřejnění: 2.10.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.