Skladník s VZV, 162 Kč/hod. Jirny

Středočeský kraj, Česko

Popis pozice

- nakládky/vykládky zboží pomocí VZV i ručně

  • příjem zboží, balení, kompletace, příprava na expedici
  • další práce ve skladu dle pokynů nadřízeného
  • místo pracoviště Jirny u Prahy (15 min. autobusem z Černého Mostu)

Profil kandidáta

- zkušenosti s řízením VZV, praxi ve skladu výhodou

  • oprávnění na VZV (propadlý průkaz můžeme obnovit)
  • základní znalost práce s PC
  • fyzickou zdatnost, samostatnost, spolehlivost
  • ochota pracovat ve dvousměnném provozu

Nabízíme

- HPP ve skladu v Jirnech u Prahy (dobrá dopravní dostupnost z Černého Mostu)

  • 162 Kč/hod + kvartální bonusy až 7500 Kč
  • příspěvek na stravné v hodnotě 80 Kč/odpracovaný den, příspěvek na dopravu 25 Kč/odpracovaný den
  • 2 směny ranní a odpolední (6:00-14:00, 14:00 - 22:00)
  • 23 dní dovolené/kalendářní rok po 1 roce v pracovním poměru, po 2 letech 25 dní dovolené
  • 2 x ročně teambuildingové akce
  • flexi pasy v hodnotě 400 Kč k narozeninám zaměstnance
  • zdarma pracovní oblečení
  • nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu pošlete prosím Váš strukturovaný životopis na [email protected]

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 3779975  Datum zveřejnění: 5.10.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.