Senior inženýr kvality

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

- zodpovědnost za přidělené zákazníky a řešení jejich reklamací

  • určování příčiny pomocí standardizovaných nástrojů kvality
  • nastavování nápravných a preventivních opatření
  • komunikace se zákazníkem v AJ
  • metodické vedení týmu 3 inženýrů kvality a kontrolorů
  • pravidelný reporting manažerovi kvality

Profil kandidáta

- zkušenosti s procesy kvality

  • znalost nástrojů kvality
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • výborné organizační a komunikativní schopnosti
  • odolnost vůči stresu

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené

  • flexibilní pracovní doba
  • flexi pass 1000 Kč
  • 8% ze mzdy jako měsíční benefit
  • slevy na elektro v Euronics
  • příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3,5%
  • příspěvek na stravování, oběd stojí jen 29 Kč
  • teambuildingové akce
  • vánoční dárky
  • příspěvek na dětské tábory 500 Kč/rok
  • prázdninový program pro děti zaměstnanců - výměnový pobyt v zahraničí, který je hrazen

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
ID: 3781447  Datum zveřejnění: 8.10.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.