Audiovizuální IT Specialista

Praha, Česko

Popis pozice

Co dělá náš audio, IT a videokonferenční specialista?

  • Nejprve se zúčastníš schůzky, kde probereme aktuální technologie v konkrétní firmě.

  • Navrhneme pro ně ideální řešení a sladíme s daným technologickým prostředím.

  • Vše nainstalujeme, zautomatizujeme a zajistíme jednotný smart přístup s našimi aplikacemi.

  • Zabezpečíme integraci síťových prvků (LAN, VoIP)

  • Provedeme školení personálu a následnou uživatelskou podporu

Profil kandidáta

Co však potřebujete:

  • SŠ technického směru

  • Vyhlášku 50/78 sb. §5 (po domluvě i zařídíme školení).

  • Znalost OS Win, Microsoft prostředí, konfigurace síťových prvků.

  • Jakákoliv praxe s audio či videokonferenční technikou.

  • Zkušenost z IT podpory (L1, L2)

Nabízíme

Naše benefity:

  • Příspěvky: stravenky, sportovní aktivity - MultiSport karta penzijní připojištění a životní pojištění, pojištění odpovědnosti

  • Odpočinek: dny volna navíc, věrnostní dovolená

  • Zdraví: sick days, očkování proti chřipce

  • Nákupy: elektronika se slevou a další výhody

  • Home Office

  • Po roce služební auto

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3783042  Datum zveřejnění: 9.10.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.