Hledáme technologa v Šumperku!

Šumperk, Česko

Popis pozice

Na této pozici budete zodpovídat za:

- přípravu technologických předpisů, norem a postupů

- organizování technologické přípravy výroby

- zkoušení a ověřování nových výrobních postupů, podílení se na inovacích a technologických změnách

- navrhování toku materiálu a zlepšování efektivity výroby

Profil kandidáta

Kdo jste a co umíte?

- máte alespoň SŠ strojírenské vzdělání

- máte zkušenosti ze sektoru obrábění (NC a CNC stroje, brusky, apod.)

- máte zkušenosti s tvorbou technologických postupů

- zvládáte kreslení technické dokumentace

- máte angličtinu alespoň na úrovni B1 pro základní komunikaci

Nabízíme

To nejlepší nakonec!

- nadstandartní mzdové ohodnocení

- týden dovolené navíc

- 13. plat a prémie

- dotované stravování

- cefaterie

- a spoustu dalších benefitů

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Těším se na Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3785986  Datum zveřejnění: 14.10.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.