Hledáme šikovné dělníky/dělnice

Olomoucký kraj

Popis pozice

Hledáme nové kolegy - dělníky, kteří by nám pomohli ve výrobě. Jedná se o pozici MODELÁŘE, jehož činností je výroba modelů a jáder, které jsou důležité pro další činnosti našich zaměstnanců. Další činností jsou technologické opravy, popřípadě úpravy modelového zařízení, obsluha CNC stroje, VZV, obsluha soustruhu a frézy.

Zkušenosti pro nás nejsou rozhodující, důležité pro nás je chuť pracovat a učit se novým věcem.

Profil kandidáta

- Minimální věk 18 let

- Ochota pracovat ve 3. směnném provozu

- Manuální zručnost

- Zkušenosti v oboru výhodou

Nabízíme

– zaměstnání ve stabilní nadnárodní zaměstnání s pracovištěm v Přerově
– nástup do kmenového stavu
– 5 týdnů dovolené
– 5 dnů zdravotního volna navíc
– příplatky za přesčasy, svátky, víkendy, odpolední, v noci….
– až 30% měsíční bonus dle plnění plánu
– dotované stravování
– nástup možný IHNED
pojištění v případě soukromého i pracovního úrazu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3785988  Datum zveřejnění: 14.10.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.