Personalista, náborář v Praze

Praha, Česko

Popis pozice

Co budete u nás dělat:

- hledat vhodné kandidáty a propojovat je s pracovními nabídkami u našeho klienta

- zadávat informace o kandidátech do našeho systému

- tvořit nástupní i výstupní dokumenty, reporty atd.

Profil kandidáta

Kdo jste?

- akční, energická a proaktivní osobnost, kterou neodradí první nezdar

- máte rádi změny, občasné cestování mimo pobočku

- nebojíte se řídit auto, ani mluvit anglicky

- můžete nastoupit ihned a pracovat po-pá od 8 do 17 hodin

Nabízíme

Co nabízíme?

- samostatnou a zodpovědnou práci, budete se tak moci rozvíjet a získávat zkušenosti

- radost z úspěchu a vydělaných peněz - motivační mzdové ohodnocení

- řadu benefitů - 25 dní dovolené, 100 Kč stravenky, body do cafeterie, mobil i pro soukromé účely a mnoho dalších výhod

- práci v Praze

- možnost nástupu ihned a prac. dobu po-pá od 8 do 17 hodin

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3785993  Datum zveřejnění: 14.10.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.