Montér - nástup od 24 000 Kč

Olomoucký kraj

Popis pozice

Společnost, která je špičkou ve svém oboru a nabízí velmi zajímavé finanční ohodnocení s možností zahraničních cest, hledá do svých řad nové kolegy! Jedná se o pozici montéra na 2 směny. Mzda začíná na 24 000 Kč, ale samozřejmě pokud máte mnohaleté zkušenosti může být i vyšší! S prémiemi se celkový výdělek pohybuje v rozmezí od 40 000 do 50 000 Kč.

Novému kolegovi nabízíme také profesionální zaškolení a příjemný kolektiv v moderní společnosti.

Profil kandidáta

Požadavky nejsou nesplnitelné!

Práce je vhodná pro každého, kdo má:

  • chuť pracovat

  • je manuálně zručný

  • nevadí mu práce na 2 směny

  • je vzdělán v technickém oboru

Nabízíme

  • Skvělá nástupní mzda

  • Práci v přátelském kolektivu a týmech na mezinárodní úrovni

  • Jazykové kurzy

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na dopravu a volnočasové aktivity, stravenky, penzijní pojištění

  • Řádné zaučení

  • Práce na dvě směny

  • Možnost zahraničních služebních cest + kapesné na ně

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3788688  Datum zveřejnění: 16.10.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.