Pracovník technické podpory = technik s duší obchodníka

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Jak bude vypadat Váš pracovní den?

Budete pracovat s interní databází a komunikovat se zákazníky a dodavateli.
Budete pracovat s katalogy produktů, popisovat je a zakládat je do databáze.
Budete se účastnit školení a veletrhů.

Profil kandidáta

Jak si Vás představujeme?

Máte vystudovanou školu technického zaměření (elektro/strojírenství).

Máte zkušenosti s průmyslovou automatizací.
Máte chuť pracovat.
Jste komunikativní, máte organizační schopnosti a je na Vás spoleh.
Domluvíte se anglicky a máte obchodního ducha.

Nabízíme

Za práci dostanete:

-zajímavou práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu

  • velmi dobrou mzdu a další bonusy
  • stravenky 90 Kč
  • týden dovolené navíc
  • fitness ve firmě
  • kurzy anglického jazyka
  • firemní sportovní a kulturní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tomáš Sirý
ID: 3790054  Datum zveřejnění: 18.10.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.