Inženýr kvality

Středočeský kraj

Popis pozice

Cítíte se v oblasti řízení kvality jako ryba ve vodě? Máte s touto oblastí zkušenosti, ať už z automotive, strojírenství či jiného odvětví průmyslu? Rádi byste se uplatnili u stabilního, mezinárodního zaměstnavatele? Možná jste Vy tím pravým/pravou!

Náplň práce:

- zodpovědost za svěřenou oblast kvality - dle Vaší praxe je možné pozici přizpůsobit směrem ke kvalitě zákaznické, dodavatelské či výrobní (interní)

- dohled nad dodržováním zásad systémů řízení kvality

- spoluúčast na auditech popř. jejich vedení, zajištění potřebné certifikace

- pravidelný reporting

Profil kandidáta

- SŠ/VŠ vzdělání

- praxe na relevantní pozici v oblasti kvality 3 roky

- znalost nástrojů kvality

- komunikativní angličtina

- práce na PC - MS Office

Nabízíme

- zajímavou práci v příjemném prostředí a kolektivu

- stravenky

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na penzijní pojištění

- pololetní bonusy

- příspěvek na vzdělávání

Zaujala Vás tato nabídka? Pro více info volejte 727 807 686 a nebo rovnou zašlete Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 3790638  Datum zveřejnění: 18.10.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.