VAT Accountant

Praha

Popis pozice

  • zpracování komplexní agendy DPH (DPH přiznání, kontrolní hlášení, souhrnné hlášení)

  • výpočet a účtování silniční daně

  • spolupráce s Shared Services v Indii a ostatními účetními týmy ve společnosti

  • oblast majetku – daňové a účetní odpisy

  • placení dodavatelských faktur (pouze zástup)

  • spolupráce s auditory

  • další práce v oddělení controllership

Profil kandidáta

  • minimálně 2 roky praxe v oblasti účetnictví

  • zkušenost s agendou DPH

  • komunikativní angličtina – mluvená a psaná

  • znalost SAP výhodou

  • Microsoft Excel

Nabízíme

  • flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova

  • dovolená 25 dní + 3 dny sick leave za rok

  • stravenky

  • zprostředkování MultiSport karty

  • příspěvek na dopravu v MHD

  • příspěvek na penzijní pojištění

  • cestovní pojištění i mimo služební cesty

  • benefity na sport, kulturu a volný čas hodnotě 12 000 Kč/ rok

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3790847  Datum zveřejnění: 18.10.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.