Recruiter na poloviční úvazek

Praha

Popis pozice

- Náborový proces od A do Z na různé pracovní pozice z oblastí administrativy, finance, logistika, HR, marketing, obchod, zákaznický servis a mnohem víc

- Vyhledávání a oslovování kandidátů z databáze, tvorba inzerce, komunikace s kandidáty, plánování pohovorů, předávání zpětné vazby a výsledků VŘ

- Spolupráce s klienty, prezentování kandidátů a poradenství v oblasti recruitmentu

A pokud ti toto nestačí, tak tě rádi zapojíme do dalších aktivit z oblasti péče o přidělené zaměstnance.

Profil kandidáta

- Ideální kandidát se zajímá o personalistiku a má zájem navázat spolupráci min. na 6 měsíců

- Zkušenost s náborem uvítáme, ale není to nutností

- Schopnost komunikovat v AJ (napsat email nebo zavolat kandidátovi/klientovi)

- Hlavně pozitivně naladěného člověka, který se nebojí samostatné práce

Nabízíme

- Stanete se plnohodnotným členem menšího týmu, kde budeme sdílet své radosti i strasti

- Čeká Vás různorodá práce, díky které získáte skvělou praxi a budete v kontaktu se zajímavými lidmi

- Budeme Vás brát na týmové i firemní akce

- Můžete si u nás objednat multisport kartu a využívat služební telefon pro soukromé účely, čerpat 25 dní dovolené, obědvat za stravenky, zdokonalovat AJ ve firemních kurzech a čerpat body z cafeterie

- Docházku si můžete plánovat dle svého, nám stačí, když budete pravidelně docházet 20h/týdně

- Skvěle dostupné a moderní kanceláře v centru Prahy ve Florentinu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Šedová
ID: 3791233  Datum zveřejnění: 19.10.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.