ISO Specialista - jedinečná pracovní příležitost

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

  • Zodpovědnost za aktivity v oblasti systému kvality - např. certifikace, konzultace, školení, audity

  • Průběžná aktualizace systému managementu kvality (tj. cílů, politik, příruček)

  • Zabezpečení interních auditů - zpracování plánu auditů, školení auditorů, řešení nápravných opatření, reportování výsledků)

  • Spolupráce na certifikaci společnosti dle normy ISO 9001

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání s maturitou

  • Min. 2 roky v oblasti managementu kvality

  • Znalosti sytémových norem ISO (zejména 9001)

  • Zkušenosti s prováděním auditů

  • Znalost anglického jazyka (komunikativní znalost + čtení norem a odborné dokumentace v AJ)

  • Organizační schopnosti, schopnost pracovat samostatně i v týmu

Nabízíme

  • Práci u zaměstnavatele roku v ČR (ocenění 2012-2019).

  • Smlouvu na dobu neurčitou.

  • Kariérní a osobní růst našich zaměstnanců je naší prioritou!

  • Bonusy vyplácíme 5x ročně - v součtu Vám přidají více než 3 mzdy navíc!

  • 5 dní dovolené navíc a pružná pracovní doba

  • Přispíváme na penzijní a životní pojištění.

  • Služby firemního Centra zdraví zdarma - rehabilitace, fitness, skupinové cvičení, aj.

  • Jazykové kurzy angličtiny nebo korejštiny jsou pro vás připraveny!

  • Bezplatné poradenství našeho právního oddělení nebo služby psychologa.

  • Slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora.

  • Příspěvek na závodní stravování.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3794918  Datum zveřejnění: 24.10.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.