Elektro projektant

Plzeňský kraj

Popis pozice

- budete zpracovávat projekční a výrobní výkresovou dokumentaci

  • budete spolupracovat při tvorbě technické dokumentace (návody, katalogy,atd.)
  • budete zpracovávat změny v projekční a výkresové dokumentaci
  • budete řešit vzniklé konstrukční problémy

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání elektrotechnického směru.

  • zkušenosti s projektováním

  • schopnost komplexního pohledu nad projektem

  • technickou kreativitu

  • znalost CAD prostředí

  • znalost MaR a SKŘ výhodou

  • znalost Aj podmínkou

  • ŘP skupiny B a ochotu cestovat

  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilita

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu 38,5 hodiny týdně

  • Klidné pracovní prostředí

  • 25 dnů dovolené, za každých 5 odpracovaných let 1 den dovolené navíc

  • Jazykové kurzy přímo na pracovišti a zdarma

  • Home office

  • Stravenky ve výši 110 Kč

  • Příspěvek na penzijní pojištění 1000 Kč za měsíc

  • Prémie za pracovní výročí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3796067  Datum zveřejnění: 25.10.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.