!Přerov - Skvělá pracovní příležitost! (Dělník/ce)

Olomoucký kraj, Česko

Popis pozice

Vzhledem k navyšujícímu se počtu objednávek, hledáme novou posilu!

Sháníte práci, jste manuálně zruční a nevadí Vám 3. směnný provoz? Do naší společnosti v Přerově hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici dělník/dělnice. Je otevřeno více pracovních pozic ☺

Modelář: www.manpower.cz/manpower/cs/hledam-praci/detail-pozice/?id_position=20996

Cídič/Brusič: www.manpower.cz/manpower/cs/hledam-praci/detail-pozice/?id_position=20997

Tavič: www.manpower.cz/manpower/cs/hledam-praci/detail-pozice/?id_position=21003

Formíř: www.manpower.cz/manpower/cs/hledam-praci/detail-pozice/?id_position=21007

Profil kandidáta

- minimální věk 18 let

  • manuální zručnost
  • ochota pracovat ve 3. směnném provozu
  • zkušenost v oboru výhodou

Nabízíme

- nástupní mzda od 21 000 Kč/měsíc (záleží na pozici)

  • stabilní zaměstnání
  • HPP
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick-days
  • prémie
  • příplatky za přesčasy, svátky, víkendy, odpolední, v noci...

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3796457  Datum zveřejnění: 27.10.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.