Sales support

Praha

Popis pozice

Jako Sales Support budete mít na starosti:

  • Podporu obchodního oddělení (editace a příprava, korekce smluv & prezentací a administrativa s tím spojená)

  • Správu CRM systému & databází

  • Analýzy & reporty na denní, měsíční a roční bázi

  • Reporting KPIs

  • Zákaznickou podporu (vyřizování telefonické a emailové komunikace s klienty, řešení reklamací a požadavků zákazníka)

  • Dohled nad splatností faktur, vymáhání pohledávek

  • Tisk dokumentů, formulářů

  • Komunikaci s dodavateli, messengery

  • Přípravu a organizaci konferencí v zahraničí

Profil kandidáta

Očekáváme od Vás...

  • Prax na podobné pozici min. 2 roky

  • Češtinu na úrovni rodilý mluvčí

  • Komunikativní úroveň anglického jazyka (min. B2 - AJ budete využívat denně)

  • MS Office na pokročilé úrovni (Excel, Word, PowerPoint)

Výhodou je pokud máte zkušenost s vedením alespoň menšího týmu lidí.

Nabízíme

Můžete se těšit na:

  • Platové ohodnocení dle zkušeností

  • Nástup dle Vašich možností

  • 5 týdnů dovolené

  • Home office

  • Sick days

  • Stravenky

  • Příspěvek na dovolenou (8 000 Kč)

  • Příspěvek na sport

  • Jazykové vzdělávání

  • Teambuildingy

  • Telefon & notebook

  • Pracovní doba: cca od 9:00 do 17:00 - dohodou

  • Lokalita: centrum Prahy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3797662  Datum zveřejnění: 29.10.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.